Warning: Undefined array key "options" in /home/gdakdfop/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

پایه موتورهای صنعتی پارس کارا

پایه موتور یا شاسی موتور

استراکچری که موتور و فلکه‌های هرزگرد بر روی آن نصب می‌گردد تا انتقال نیرو توسط کابل‌ها ی فولادی به کابین و کادر وزنه انجام گردد.

انواع پایه موتور

از انواع پایه موتور می‌توان به پایه موتورهای گیربکسی، پایه موتورهای گیرلس و پایه موتورهای روم‌لس را نام برد که هر یک از این نوع  پایه‌ها در مدل‌های مختلف قابل طراحی و ساخته می‌شوند.

ویژگی‌های پایه موتورهای مجموعه پارس کارا

یکی از بهترین ویژگی‌های این محصول این است که ما در این مجموعه با توجه به ظرفیت و ریل گذاری آسانسور، به صورت اختصاصی پایه موتور را طراحی و تولید میکنیم.

کلیه محصولات پس از طراحی، با استفاده از دستگاه لیزر وارد مرحله تولید می‌گردد و بعد از خم‌کاری و رنگ آمیزی به صورت الکترواستاتیک به صورت تمام پیچ و مهره  مونتاژ می‌گردد.

کلیه ورق‌های استفاده شده در پایه موتور با توجه به ظرفیت آسانسور از 4 تا 16 میل با آلیاژ ST37 می‌باشد که نسبت به نبشی و ناودانی‌های موجود در بازار که معمولا از آهن‌آلات بازیافتی تولید می‌شوند که در برابر خمش و پیچش  و شکستگی  از مقاومت بالاتری برخوردار است.

با استفاده از این پایه موتورها که با قیمت اقتصادی ارائه می‌شوند، دیگر با چالش‌هایی مانند تهیه آهن‌آلات، بروز خطا در برشکاری، جوشکاری با دستگاه‌های نامناسب برای ساخت پایه موتور، رنگ‌آمیزی در محل پروژه و بروز حوادث هنگام ساخت و بعد از راه‌اندازی مثل شکستگی، پیچیدگی و واژگون شدن پایه موتور روبرو نخواهید بود، زیرا پایه موتورهای ساخت شرکت پارس کارا به صورت علمی طراحی و محاسبه گردیده است.